Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ashlee pret binjakė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ashlee pret binjakė Empty
MesazhTitulli: Re: Ashlee pret binjakė   Ashlee pret binjakė EmptyWed Jul 02, 2008 12:28 pm

Ashlee pret binjakė
Ashlee pret binjakė F_ashleesimpsm_e4734f4
Pete Wentz ka bėrė tė ditur se ai dhe gruaja e tij, Ashlee Simpson, presin tė sjellin nė jetė binjakė.
Rokeri i kėngės “The Fall Out Boy” aksidentalisht e ka thėnė kėtė fjalė gjatė njė interviste nė radio, kur ai i ėshtė referuar foshnjave tė palindura me fjalėn “ata”.
“Jemi duke e mbajtur njė libėr qė do tė na ndihmoj pėr rritjen e tyre – pėr atė...kur ata, uh..., lindin”, ka thėnė Pete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ashlee pret binjakė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: