Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Alba do tė jetė nėnė e ashpėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Alba do tė jetė nėnė e ashpėr Empty
MesazhTitulli: Re: Alba do tė jetė nėnė e ashpėr   Alba do tė jetė nėnė e ashpėr EmptyWed Jul 02, 2008 12:28 pm

Alba do tė jetė nėnė e ashpėr
Alba do tė jetė nėnė e ashpėr F_jesicaalbasm_f0b0aef
Bashkė-aktorėt e Jessica Albas nga filmi, "The Love Guru", kanė thėnė se Alba do tė jetė njė nėnė e vėshtirė pėr foshnjėn e sapolindur tė saj.
Kėto komentime ata i bazojnė nė fjalėt e Albas e cila ka thėnė: “Nuk dėshiroj tė jem shoqe me fėmijėn tim”.
“Dėshiroj tė jem njė nėnė e rreptė, megjithatė dua qė fėmijėt tė vijnė tek unė kur tė kenė probleme dhe kur kanė nevojė tė flasin me dikė”, kishte thėnė Alba pėr revistėn, “Fit Pregnancy”, para se tė lindte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Alba do tė jetė nėnė e ashpėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: