Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė Empty
MesazhTitulli: Re: Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė   Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė EmptyWed Jul 02, 2008 12:27 pm

Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė
Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė Normalbigmama2cx2
Tė shumtė janė VIP-at qė krahas aktivitetit tė tyre nė muzikė e nė art kanė dhe prije pėr biznes. Rasti i fundit ėshtė pikėrisht kėngėtarja energjike nga Maqedonia, Big Mama.
Pėrpara njė muaji, ajo ka hapur njė dyqan veshjesh nė qytetin e Tetovės dhe duket se ka zgjedhur diēka shumė origjinale pėr t’u ofruar blerėseve. Bėhet fjalė pėr fustane solemne indiane. Thuhet se veshjet qė tregtohen dhe shumė tė bukura, janė paksa tė shtrenjta.
Normalisht, Big-u ka ecur me filozofinė qė “tė jesh e bukur, kushton”. Dyqani ndodhet nė qendėr tė Tetovės, karshi Xhamisė sė Pashės, qė ėshtė dhe monument kulturor. I urojmė kėngėtares qė tė ketė me fustanet, suksesin qė ajo ka pasur deri tani dhe nė kėngė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Big Mama, dyqan veshjesh indiane nė Tetovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bertan Asllani Feat Big MAMA-Po Jo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: