Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania Empty
MesazhTitulli: ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania   Ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania EmptyWed Jul 02, 2008 12:24 pm

Ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania F_chilim_6fc7578
Bukuroshja dhe seks-simboli i shqiptarėve, Ēiljeta Xhilaga, ka thėnė se nuk i ka ardhur mirė humbja e Portugalisė nga Gjermania, pasi qė ajo ėshtė njė adhuruese e futbollistit portugez Cristiano Ronaldo.
“Kur i shtohet kėsaj edhe fakti qė ne kemi lindur nė tė njėjtėn datė, pra me pesė shkurt, atėherė normalisht se jam zhgėnjyer nga kjo humbje”, ka thėnė kėngėtarja gjatė emisionit “Top Show Euro 2008”, tė programit televiziv, “Top Channel”, tė enjten nė mbrėmje.

Kjo ka ngjallur edhe debat me prezantuesin dhe gazetarin Alban Dedushaj, i cili ishte njė adhurues i flaktė i pėrfaqėsueses sė Gjermanisė, dhe insistimit tė tij se ai shumė me herėt kishte prognozuar se Gjermania do tė fitonte kundėr Portugalisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ēili..E Zhgenjer Nga humbja E portugalis Nga Gjermania
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: