Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrieri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 32
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrieri Empty
MesazhTitulli: Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrierin E saj..ne VLOR   Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrieri EmptyWed Jul 02, 2008 12:23 pm

Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrieri F_aurelam_34e51af
Kėngėtarja e mirėnjohur shqiptare, Aurela Gaēe, ka vendosur qė tė kthehet nė vendin ku e ka filluar karrierėn e saj profesionale, nė Vlorė, pėr tė mbajtur njė koncert.Kėtė lajm ajo e ka bėrė tė ditur pėr “Gazetėn Shqiptare”, dhe ka thėnė se duartrokitjet e para i ka marrė pikėrisht nė kėtė vend.
“Vlorėn e dua dhe me duket se ėshtė normale tė mė bėhet e mundur qė ta shpreh dashurinė me ēfarė di tė bėj mė mirė, tė kėndoj pėr tė”, ka thėnė Gaēe.

Ajo po ashtu ka paralajmėruar se sė shpejti nė treg do tė hedh njė klip tė ri dhe njė album muzikor, pėrderisa nė jetėn e saj sentimentale vazhdon tė qėndroj hermetike.“Mashkulli ideal? Duhet ta hapė veten, tė mos ketė frikė tė dashurojė njė femėr si unė!”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Aurela Gaqe Do te Mbaj nje Koncert Ne Ku ka Filluar Karrieri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: