Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Zhduket Zanfina!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Zhduket Zanfina! Empty
MesazhTitulli: Re: Zhduket Zanfina!   Zhduket Zanfina! EmptyFri Jul 04, 2008 2:34 pm

Zhduket Zanfina!
Zhduket Zanfina! F_zanfinam_f2e418e
Motra e vogėl e familjes Ismaili nuk po del as nga banesa, ndėrsa kolegėt e saj pohojnė se bukuroshja ėshtė "zhdukur" pėr momentin.

Burime pranė familjes sė saj kanė thėnė se Zanfina ėshtė nė vrullin e provimeve dhe se nuk dėshiron tė marrė pjesė nė ndonjė koncert tani pėr tani dhe se tė gjitha gjėrat janė duke i shkuar pėr sė mbari.

“Ajo nuk ka asnjė problem. Nuk ka problem me tė dashurin, as me ndonjė sėmundje. Thjesht dėshiron tė mėsojė sa mė shumė pėr tė diplomuar dhe mandej tė merret me karrierėn e saj”, ka thėnė ky burim pėr telegrafi.com.

Kah mesi i korrikut pritet qė Zanfina tė udhėtojė pėr nė vendet bregdetare ku do tė mbajė disa koncerte pėr adhuruesit e saj, pėrderisa ėshtė duke punuar ngadalė por sigurt pėr albumin e saj mė tė ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zhduket Zanfina!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: