Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Eddie Murphy nuk pensionohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Eddie Murphy nuk pensionohet Empty
MesazhTitulli: Re: Eddie Murphy nuk pensionohet   Eddie Murphy nuk pensionohet EmptyThu Jul 03, 2008 3:37 pm

Eddie Murphy nuk pensionohet F.0703014555505_m

Eddie Murphy nuk pensionohet


Aktori, Eddie Murphy, i ka mohuar spekulimet se ai dėshiron tė largohet nga Hollywoodi dhe t’i kthehet komedisė nė skenė.
“Eddie nuk del nė pension. Ai vazhdon tė jetė aktiv”, ka thėnė zėdhėnėsi i tij.

Aktori i komedisė, “Nutty Professor”, ka dėshirė tė madhe qė ta shpėtojė filmin, “Beverly Hills Cop”, pasi qė pjesa e tretė ka qenė “tmerruese”.

“Vazhdimi i tretė i 'Beverly Hills Cop' ka qenė tmerrues! Nuk dėshiroj ta lė tė mbetet ashtu. Dy pjesėt e para kanė qenė tė mira, ndėrsa e treta dėshtoi. Dėshiroj ta rregulloj kėtė duke bėrė njė vazhdim tė mirė”, ka thėnė Eddie pėr MTV.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Eddie Murphy nuk pensionohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: