Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ashlee Simpson do tė lind djalė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 32
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ashlee Simpson do tė lind djalė? Empty
MesazhTitulli: Re: Ashlee Simpson do tė lind djalė?   Ashlee Simpson do tė lind djalė? EmptyThu Jul 03, 2008 3:36 pm

Ashlee Simpson do tė lind djalė? F.0703013052537_m

Ashlee Simpson do tė lind djalė?


Spekulohet se Ashlee Simpson dhe burri i saj, anėtari i grupit “Fall Out Boy”, Pete Wentz, janė duke pritur djalė.
Kėngėtarja e hitit, “The Pieces of Me”, e cila ėshtė martuar me rokerin, Pete Wentz, gjatė njė ceremonie tė fshehtė nė maj tė kėtij viti, i ka shkruar nė nj listė kėrkesat e saja tė cilat ia ka dėrguar butikut tė fėmijėve, “Petit Tresor”, ndėrsa kėrkesat kanė qenė pėr foshnje mashkull.

“Thuajse gjithēka ėshtė e kaltėr. Ata e bėnė shumė tė qartė se ėshtė djalė”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ashlee Simpson do tė lind djalė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: