Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys Empty
MesazhTitulli: Re: Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys   Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys EmptyThu Jul 03, 2008 3:21 pm

Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys

Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys F_qmimim_12cb54a
Matthew Rhys pohon se ai ėshtė puthės mė i mirė se Sienna Miller dhe Keira Knightley, pasi kėtė e ka vėrtetuar gjatė puthjes me tė dyja aktoret gjatė xhirimit tė filmit, "The Edge of Love".
Aktori ėshtė dashur tė puthej me dy bukuroshet nė rolin e poetit uellsian, Dylan Thomas, nė filmin, “The Edge of Love”, dhe ka qenė i impresionuar nga aftėsitė e tij.

I pyetur se kush e ka bėrė puthjen mė tė mirė, Matthew ėshtė pėrgjigjur: “Unė, kuptohet! E kemi vendosur kėtė me referendum. Ndėrsa rezultatet unanime treguan se unė isha puthėsi mė i mirė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēmimi pėr puthjen mė tė mirė i shkon... Matthew Rhys
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tung Mire Se Ju Gjeta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: