Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Labi nuk i don festivalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Labi nuk i don festivalet Empty
MesazhTitulli: Re: Labi nuk i don festivalet   Labi nuk i don festivalet EmptyWed Jul 02, 2008 4:27 pm

Labi nuk i don festivalet
Labi nuk i don festivalet F_labim_c8a066a
Kėngėtari i njohur kosovarė Labinot Tahiri – Labi nuk i pėlqen qė tė merr pjesė nėpėr festivale tė ndryshme muzikore, pėr shkak se, sipas tij nuk janė shumė tė pėlqyera.
“Nuk mė pėlqejnė festivalet pėrderisa jam shumė i kėnaqur mė shitjen e albumeve tė mija”, ka thėnė Labi nė njė intervistė tė tij pėr gazetėn “Lajm”.

Labi pėrveē qė ėshtė solo-kėngėtarė, ai ėshtė i njohur edhe pėr bashkėpunimet e tij me kėngėtarėt tė ndryshėm tė estradės, tė cilėt nuk vinė nga Kosova por nga Shqipėria dhe Maqedonia. Kėngėt e tij nė duet me Greta Koēin dhe Leonora Poloska kanė qenė hite nė Shqipėri dhe Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Labi nuk i don festivalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: