Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Martohet Memli Krasniqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Martohet Memli Krasniqi Empty
MesazhTitulli: Re: Martohet Memli Krasniqi   Martohet Memli Krasniqi EmptyFri Jul 04, 2008 2:39 pm

Martohet Memli Krasniqi
Martohet Memli Krasniqi F_memlim_aa6edbf
Rep kėngėtari i parė shqiptar Memli Krasniqi ėshtė martuar tė premten e kaluar, ka njoftuar revista familjare “Kosovarja”.
Kjo revistė ka thėnė se Memli e ka bėrė dasmėn e tij pa praninė e mediave kosovare dhe ėshtė martuar me njė vajzė tė quajtur Melisa, me tė cilėn ai ka qenė nė lidhje dashurie pėr njė kohė tė gjatė.

Sipas revistės, nė kėtė ngjarje kanė marrė pjesė personalitete tė ndryshme tė artit dhe muzikės, madje edhe politikanė. Mirėpo, me sa duket kryeministri i Kosovės nuk ka mundur tė shkojė atje pėr shkak tė angazhimeve tė tij nė Forumin e Crans Montanės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Martohet Memli Krasniqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martohet Nazi i "Arurores"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: