Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar Empty
MesazhTitulli: Re: Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar   Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar EmptyWed Jul 02, 2008 12:27 pm

Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar
Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar Madonna_dont_tell_me_coverMadonna nė njė intervistė nė MTV, ka deklaruar se nė jetėn e saj ka provuar shumė burra, por ai qė ka qenė mė i ēuditshmi dhe mė i forti nė seks ka qenė njė shqiptar.
Ajo qė nuk dihet ėshtė se kush ka qenė ai fatlumi qė ka pasur njė marrėdhėnie kaq tė afėrt me divėn e muzikės. Gjithsesi, na vjen mirė qė krahas namit tė keq me tė cilin shpesh nga kanė prezantuar ne shqiptarėt, tė mund tė na cilėsojnė dhe paksa si dashnorė tė mirė.
Gjithsesi sipas saj, kjo marrėdhėnie e shkurtėr ka pėrfunduar, sepse djali nė fjalė nuk ka qenė shumė shakaxhi dhe se nuk e bėnte shumė tė qeshte, megjithatė diēka e paska pasur tė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Madonna: Seksi mė i fortė, me njė shqiptar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Madonna - Licorice (2008)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: