Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 NORA, pas fejesės me njė klip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

NORA, pas fejesės me njė klip tė ri Empty
MesazhTitulli: Re: NORA, pas fejesės me njė klip tė ri   NORA, pas fejesės me njė klip tė ri EmptyWed Jul 02, 2008 12:26 pm

NORA, pas fejesės me njė klip tė ri
NORA, pas fejesės me njė klip tė ri Nora-istrefi-006Kėngėtarja Nora Istrefi sė shpejti do tė paraqitet nė treg me njė kėngė tė re, madje edhe me njė videoklip, i cili pritet qė tė jetė njė kthim triumfues, vetėm pak ditė pas fejesės sė saj zyrtare me Robertin, djaloshin me tė cilin ishte lidhur prej mė se dy vjetėsh.Miq tė afėrt tė kėngėtares pohojnė se Nora ndihet mjaft mirė pėr kėtė rikthim, ndoshta pėr t’i thėnė “stop”, fjalėve dhe komenteve pėr fejesėn e saj. Kėnga ėshtė tashmė gati dhe pritet qė pas disa ditėsh kėngėtarja tė udhėtojė drejt Maqedonisė, ku edhe ėshtė menduar tė realizohet vidoeklipi, i cili i ėshtė besuar njė regjisori tė njohur.
Nora nuk ka dhėnė asnjė detaj pėr kėngėn e saj tė re, duke deklaruar se ajo do tė jetė njė surprizė pėr fansat, ndėrkohė qė fejesa e saj, edhe pse ėshtė njė fakt i pamohueshėm, nuk ka qenė asnjėherė pjesė e bisedave, qofshin edhe mes miqve tė saj mė tė ngushtė, duke theksuar se nuk do qė askush tė merret me jetėn e saj private.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
NORA, pas fejesės me njė klip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: