Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Gwen Stefani, fėmijė buēko

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Gwen Stefani, fėmijė buēko Empty
MesazhTitulli: Re: Gwen Stefani, fėmijė buēko   Gwen Stefani, fėmijė buēko EmptyWed Jul 02, 2008 11:53 am

Gwen Stefani, fėmijė buēko F.0702004649933_m

Gwen Stefani, fėmijė buēko


Kėngėtarja Gwen Stefani ka thėnė se tė qenit njė fėmijė i mbipeshė e bėrė atė tė kujdesshme ndaj peshės sė trupit.
Kėngėtarja e bendit “No Doubt”, thotė se ajo ka luftuar me peshėn derisa ėshtė rritur dhe ka thėnė se ka shumė punė pėr tė bėrė, me qėllim ta ruajė figurėn e saj.

“Nė shkollė mbaj mend se mendoja se dėshiroja tė jem si vajzat tjera qė ishin aq tė dobėta dhe mund tė hanė ēfarėdo qė dėshirojnė. Gjithmonė duhej tė ushtroja. Pesha ime luhatet dhe herė rritej herrė ulej. Pastaj u bėra mė e vendosur dhe iu bashkova njė ekipi tė notimit, pėr tė mos qenė mė vajzė buēko”, ka thėnė kėngėtarja e cila ėshtė shpatėzėn me fėmijėn e saj tė dytė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Gwen Stefani, fėmijė buēko
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: