Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Eliza Dushku, mė seksi se kurrė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Eliza Dushku, mė seksi se kurrė Empty
MesazhTitulli: Re: Eliza Dushku, mė seksi se kurrė   Eliza Dushku, mė seksi se kurrė EmptyWed Jul 02, 2008 12:52 am

Eliza Dushku, mė seksi se kurrėEliza Dushku, mė seksi se kurrė Eliza45555Sezoni i ri i serialit “Dollhouse” mė i ndjekur nė televizionet amerikane e rikthen nė ekran Eliza Dushkun, mė “hot” se asnjėherė tjetėr. Aktorja amerikane me origjinė shqiptarė, nė kėtė serial kėtė herė luan pėrkrah njė aktori tjetėr po me origjinė nga vendi i tė parėve tė saj. Nuk ka pikė dyshimi qė krijimi kinematografik i regjisorit gjenial Joss Whedon, do tė ishte kuptim pa Eliza Dushkun, duke i dhėnė kėtij seriali njė potencial akoma mė tė dukshėm. Eliza luan rolin e aktores kryesore nė film dhe quhet Echo, ndėrkohė edhe pse jo nė njė rol kryesor, shqiptari tjetėr Enver Gjoka, qė vjen nga teatri i Prishtinės, konfirmon se atij po i shkėlqen ylli nė karrierėn kin- ematografike. Megjithatė, ajo qė duket se ka shkundur pėr momentin Amerikėn, pėrveē serialit tė ri qė pritet tė startojė nė ekranin e televizionit mė popullor “Fox”, janė disa foto tė nxehta tė aktores me origjinė shqiptare, qė pėr momentin kanė shkaktuar edhe shumė komente nė forumet e ndryshme. Eliza shfaqet nė disa foto tejet provokuese edhe pse gjithmonė ka tentuar qė tė evitojė kontradiktat me mediat, qoftė kur ka pasur lidhje dashurore, por edhe atėherė kur me ēmenduritė e saj, ėshtė shfaqur nė rrugė, pa pyetur pėr komentet. Por duket se aktorja nuk e ka vrarė fort mendjen pėr komentet qė janė bėrė drejt saj, as atėherė kur u shfaqė nė rrugėt e Miami me rroba banje, ndoshta pėr tė treguar se ėshtė njė femėr qė nuk e vret mendjen pėr ato qė thonė tė tjerėt. Pas ditėve tė suksesit qė mbante emrin Buffy, ky ėshtė ndoshta rikthimi mė i komentuar i Elizės dhe kėtė herė bėhet fjalė pėr faktin se ajo ka pranuar se do tė fokusohet mė shumė nė produksionet televizive sesa ato kinematografike, duke e kthyer edhe njė herė shikimin pas, nė fillimet e karrierės sė saj, pikėrisht serialet. Aktorja me origjinė shqiptare, gjatė njė vizite qė pati dy vjet mė parė nė Tiranė, deklaroi se edhe pse nuk e njoh kinematografinė shqiptare, nuk do tė refuzonte asnjė ofertė qė do mė bėhej nga kineastėt shqiptarė. Eliza Dushku mbetet njė ndėr aktoret e gjeneratės sė re me tė talentuara nė Hollyvood dhe ka shėnuar nė karrierėn e saj role pėrkrah Robert De Niro, Arnold Shwarceneger, Halle Berry apo Kirsten Dunst.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Eliza Dushku, mė seksi se kurrė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: