Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen" Empty
MesazhTitulli: Re: Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen"   Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen" EmptyWed Jul 02, 2008 12:44 am

Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen"

Kėngėtarja, Nora Istrefi, pėrsėri nuk ka folur shumė pėr jetėn e saj private nė programin "Oxygen", i cili drejtohet nga Besim Dina dhe Sinan Vllasaliu.
E porsafejuara me Robert Berishėn ėshtė shumė enigmatike pėr jetėn e saj private dhe gjithmonė ėshtė e distancuar nga media pėr tė folur pėr kėtė ēėshtje.

Nora gjatė intervistave me gazetarė parapėlqen tė flasė vetėm pėr punėn e saj, dhe heziton t’i pėrgjigjet gazetarėve nė ēėshtjet qė kanė tė bėjnė me jetėn private tė saj.

Edhe gjatė emisionit, “Oxygen”, ėshtė vėrejtur qė Besim Dina nuk ka bėrė pyetje provokuese ashtu sikurse e ka shprehi tė bėjė me mysafirėt e tjerė, madje ai disa herė ėshtė pėrkujdesur qė Nora mos tė bie nė grackėn e pyetjeve tė tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Nora enigmatike edhe nė emisionin "Oxygen"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: