Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė Empty
MesazhTitulli: Re: Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė   Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė EmptyWed Jul 02, 2008 12:44 am

Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė

Kėngėtarja, Zajmina Vajsari, duket se e ka zgjedhur Belekun e Turqisė pėr tė kaluar pushimet e saja verore. Kėtė e ka konfirmuar suplementi "Bluetooth", i "Gazetės Shqiptare".
Sipas kėsaj gazete kėngėtarja ėshtė parė me dy shoqe tė sajaduke hyrė nė agjencinė turistike “Ester”, tek e cila e ka bėrė aranzhimin pėr pushime.

Gazeta ka mėsuar po ashtu se Zajmina do tė shoqėrohet nga 13 shoqe nė udhėtimin e saj pėr nė Turqi dhe se ajo ka zgjedhur gjysmėn e dytė tė gushtit pėr tė udhėtuar pėr kėtė shtet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Zajmina pėr pushime nė Belek tė Turqisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: