Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Empty
MesazhTitulli: Re:    EmptyWed Jul 02, 2008 12:43 am

Amy ka goditur njeriun e gabuar

Adhuruesi i goditur nga Amy Winehouse nė Festivalin Glastonbury, ka thėnė se kėngėtarja e ka goditur personin e gabuar.
Kėngėtarja nė telashe e ka goditur 25-vjeēarin londinez, James Gostelow, pasi njė fans nga turma e kishte goditur kėngėtaren me kapelė gjatė performancės sė saj nė festival.

Ndėrsa, James i cili ka folur pėr media, ka thėnė se Amy e ka sulmuar atė pasi qė njė fans afėr tij e kishte gjuajtur Amyn me njė kapelė, ndėrsa kėngėtarja gabimisht kishte menduar se fajtori ka qeni viktima.

“E pashė njė kapelė e cila fluturoi nga prapa meje dhe e goditi Amyn. Ajo shikoi poshtė, mė pa mua duke e vėshtruar dhe mė goditi me bėrryl”, ka shpjeguar James.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: