Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Rozana largohet nga Tirana

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Rozana largohet nga Tirana Empty
MesazhTitulli: Re: Rozana largohet nga Tirana   Rozana largohet nga Tirana EmptyWed Jul 02, 2008 12:43 am

Rozana largohet nga Tirana

Njėra prej kėngėtareve mė simpatike tė Shqipėrisė, Rozana Radi, ėshtė larguar nga Tirana pėr tė shijuar bregdetin e bukur shqiptar.
Mėsohet se kėngėtarja kėtė e ka bėrė pėr interes material, pasi pritet qė ajo tė merr pjesė dhe tė kėndojė nėpėr restorantet e ndryshme tė qyteteve bregdetare, si Durrės, Vlorė, Sarandė, etj.

Por, ajo ēka ėshtė me rėndėsi ėshtė se vajza ka hequr dorė nga kryeqyteti mė i zhurmshėm nė Evropė, pėr tė kėnduar, ndėrsa gjatė ditės do ta shijojė plazhin dhe diellin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Rozana largohet nga Tirana
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: