Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Orari seksual i Christina Aguilares...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Orari seksual i Christina Aguilares... Empty
MesazhTitulli: Re: Orari seksual i Christina Aguilares...   Orari seksual i Christina Aguilares... EmptyTue Jul 01, 2008 4:29 pm

Orari seksual i Christina Aguilares...
Orari seksual i Christina Aguilares... F_3m_dfd6db0
Christina Aguileras i pėlqen tė angazhojė dado pėr ta ruajtur foshnjėn e saj me qėllim qė tė kėnaqet me jetėn seksuale me burrin e saj, Jordan Bratman.
Kėngėtarja e hitit, “Dirty”, e cila ka lindur fėmijėn e parė, Max, nė janar tė kėtij viti, thotė se foshnja e tyre ėshtė prioritet, mirėpo ēifti ka nevojė tė kalojė ca kohė vetėm me njėri-tjetrin.

“Nuk i lėmė anash daljet e pėrbashkėta. Fėmija ėshtė nė rend tė parė, kuptohet, mirėpo ka disa gjėra tė cilat duhet tė bėhen nė jetė. Njėherė sigurohemi qė ai tė jetė n duart sigurta, pastaj dalim pimė disa gota, kthehemi nė shtėpi, i ndalim dritat dhe e bėjmė atė gjėnė...”, ka thėnė kėngėtarja.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Orari seksual i Christina Aguilares...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: