Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin Empty
MesazhTitulli: Re: Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin   Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin EmptyMon Jun 30, 2008 5:44 pm

Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin F.0630073547676_m

Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin


Ben Affleck dhe Jennifer Garner e kanė festuar trevjetorin e martesės sė tyre duke dalė nė darkė me aktorin Matt Damon dhe gruan e tij.
Yjet e filmit, “Daredevil”, janė shoqėruar me shokun e fėmijėrisė sė Affleckut, Damon dhe gruan e tij shtatzėnė, Luciana Barroso, gjatė njė darke dy orėshe nė Malibu tė shtunėn mbrėma.

“Ben dhe Matt i bėnin gratė e tyre tė qeshnin duke treguar ngjarje tė ndryshme, ndėrsa ēifti qė festonte, Jen dhe Ben, ishin nė disponim tė mirė", ka thėnė njė i pranishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Affleck dhe Garner festojnė pėrvjetorin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: