Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Shou vazhdon pėr Lilyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Shou vazhdon pėr Lilyn Empty
MesazhTitulli: Re: Shou vazhdon pėr Lilyn   Shou vazhdon pėr Lilyn EmptyMon Jun 30, 2008 5:43 pm

Shou vazhdon pėr Lilyn

Ylli britanik i muzikės pop, Lily Allen, ka luftuar me lotėt derisa ėshtė paraqitur nė Festivalin Glastonbury gjatė vikendit, pasi qė ėshtė ngjitur nė skenė vetėm njė ditė pas vdekjes sė gjyshes sė saj.
Allen duhej tė paraqitej nė eveniment sė bashku me producentin, Mark Ronson, tė dielėn mbrėma, mirėpo pjesėmarrja e saj ishte vėnė nė rrezik pas informatave se gjyshja e saj kishte vdekur tė shtunėn.

Megjithatė Allen i kishte befasuar organizatorėt duke e mbajtur premtimin e saj dhe ishte paraqitur pėr tė kėnduar nė festival, por nė njė gjendje shumė emotive.

“Gjyshja ime ka vdekur mbrėmė. Kjo ėshtė pėr gjyshen time. Tė dua”, kishte thėnė Lily para se tė fillonte kėndimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Shou vazhdon pėr Lilyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: