Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve Empty
MesazhTitulli: Re: Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve   Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve EmptyMon Jun 30, 2008 5:43 pm

Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve F.0630031956672_m
Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve


Cate Blanchett thotė se shtatzėnia dhe lindja e fėmijėve ėshtė "vartėsi".
Aktorja e filmit, “I'm Not There”, e cila para do kohe e ka lindur djalin e saj tė tretė, Ignatius Martin, thotė se ajo dhe burri i saj, Andrew Upton, mezi po presin ta zgjerojnė edhe mė shumė familjen e tyre.

“Tė mbetesh shtatzėnė dhe tė lindėsh fėmijė ėshtė diēka e cila tė bėn tė varur. Ndėrsa nėse mund tė lindėsh, dėshiron tė lindėsh dhe e ke mbėshtetjen e partnerit, atėherė nuk mund tė ndalesh”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Blanchett e varur nga lindja e fėmijėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: