Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Vetėvritet supermodelja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Vetėvritet supermodelja Empty
MesazhTitulli: Re: Vetėvritet supermodelja   Vetėvritet supermodelja EmptyMon Jun 30, 2008 5:42 pm

Vetėvritet supermodelja F.0630030523597_m
Vetėvritet supermodelja


Supermodelja kazake, Ruslana Korshunova, ėshtė gjetur e vdekur tė shtunėn jashtė apartamentit tė saj nė New York.
20-vjeēarja e cila i ka zbukuruar pistat e disa prej dizajnerėve mė tė mirė nė botė dhe ėshtė paraqitur nė revistat, siē janė Vogue dhe Elle, ėshtė gjetur e vdekur jashtė njė ndėrtese tė banuar nė Manhattan.

Dėshmitarėt i kanė thėnė policisė se e kishin parė njė femėr duke kėrcyer nga ballkoni i katit tė nėntė, ndėrsa pritet qė zyrtarėt ta japin fjalėn e fundit nėse ka qenė vetėvrasje apo diēka tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Vetėvritet supermodelja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: