Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ritchie shkon te gruaja e Sting

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ritchie shkon te gruaja e Sting Empty
MesazhTitulli: Re: Ritchie shkon te gruaja e Sting   Ritchie shkon te gruaja e Sting EmptyMon Jun 30, 2008 12:39 pm

Ritchie shkon te gruaja e Sting F.0630023124635_m


Ritchie shkon te gruaja e Sting

Burri i Madonnės, Guy Ritchie, ka dashur tė bėjė njė pushim nga thashethemet e vazhdueshme nė lidhje me gjendjen e tij martesore duke kaluar njė vikend nė njė pronė tė Stingut.
Regjisori ka qenė vazhdimisht i mbikėqyrur nga mediat qė nga spekulimet e para nė lidhje me ndarjen e mundshme prej gruas sė tij.

Derisa Madonna ėshtė nė njė vizitė nė New York, Ritchie ka bėrė njė udhėtim pėr ta takuar gruan e Sting, Trudie Styler, e cila ėshtė pikėrisht ajo qė i ka njoftuar Madonnėn dhe Ritchien pėr herė tė parė nė vitin 1998.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ritchie shkon te gruaja e Sting
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: