Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn Empty
MesazhTitulli: Re: Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn   Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn EmptyMon Jun 30, 2008 12:39 pm

Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn F.0630022914723_m


Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn

Gjatė qėndrimit nė fundjavė nė Kosovė, fituesi i ēmimit tė madh tė Big Brother, Arbėri ka premtuar se ēmimin e tij do ta pėrdorė pėr t’i ndihmuar edhe familjet e ndryshme kosovare qė kanė nevojė pėr ndihmė.
Kėto komente Arbėri i ka bėrė pėr gazetėn “Epoka e re”, nė tė cilėn ai ka folur edhe pėr disa nga detajet e tij dhe qėllimin e vizitės sė tij bėrė Kosovės.

Arbėri ka qėndruar me banorėt e tjerė tė Big Brother nė Prishtinė pėr rreth dy ditė, pėrderisa ata kanė qenė tė ndjekur edhe nga media tė ndryshme shqiptare, si tė shkruara po ashtu edhe elektronike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Arbri premton se do e ndihmoj edhe Kosovėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: