Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra” Empty
MesazhTitulli: Re: Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra”   Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra” EmptyMon Jun 30, 2008 12:38 pm

Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra” F.0630020941856_m


Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra”

Olsi, aventuristi i shtėpisė sė famshme Big Brother, ka thėnė se gjatė tė qėndruarit tė tij nė Londėr ka pasur shumė femra.
“Asgjė, kam filluar njė jetė tė re dhe nuk dua tė kthej kokėn pas pėr asgjė”, ka thėnė ai pėr gazetėn “Panorama Plus”.

“Gjithnjė nė lidhje mė ka ndodhur qė femrat gjenin nga njė motiv, edhe kot, pėr tė krijuar debate dhe pėr tė bėrė qė tė ndjehesh keq. Me Najadėn ėshtė krejt e kundėrta. Ajo ėshtė njė vajzė e qetė qė nuk tė mėrzit kurrė. Jam me fat qė e njoha dhe u lidha me tė”, ka shtuar Olsi.

Olsi ka shkuar tek shtėpia e Najadės dhe tashmė dyshja jetojnė bashkė. Kanė bėrė dhe shumė plane pėr tė ardhmen nė mėnyrė qė secili tė ndjehet i kėnaqur e i realizuar dhe natyrisht vetėm kėshtu tė dy do tė ndjehen mė mirė edhe me njėri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Olsi: “Nė Londėr kam pasur shumė femra”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: