Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm Empty
MesazhTitulli: Re: Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm   Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm EmptySun Jun 29, 2008 1:11 pm

Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm F.0629013244909_m

Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm
Ylli britanik, James Blunt, thotė se seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr tė si pėr ēdo mashkull tjetėr.
Kėngėtari i superhitit, “You're Beautiful”, i cili ka pasur njė lidhje dashurie me Paris Hilton, ndėrsa vitin qė shkoi ėshtė ndarė me bukuroshen ruse, Petra Nemcova, pranon se ai nuk mund tė jetojė pa sesionet e rregullta nė dhomėn e gjumit.

“Seksi ėshtė po aq i rėndėsishėm pėr mua sa ėshtė pėr njė mashkull tjetėr, dhe e dini se vėrtet ėshtė i rėndėsishėm pėr ‘atė’”, ka thėnė Blunt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Blunt: Seksi ėshtė shumė i rėndėsishėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» JaMes Blunt-Cry
» a Eshte Qik a Djal

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: