Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ellen DeGeneres martohet nė tetor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ellen DeGeneres martohet nė tetor Empty
MesazhTitulli: Re: Ellen DeGeneres martohet nė tetor   Ellen DeGeneres martohet nė tetor EmptySat Jun 28, 2008 1:43 pm

Ellen DeGeneres martohet nė tetor F.0628022927253_m

Ellen DeGeneres martohet nė tetor
Ēifti i lezbikeve, Ellen DeGeneres dhe e fejuara e saj, Portia de Rossi, kanė vendosur tė martohen nė tetor tė kėtij viti.
Nikoqirja e shout televiziv amerikan dhe e dashura e saj, aktorja e serialit “Ally McBeal”, po planifikojnė t’i ndėrrojnė unazat nė Palm Springs pas renovimit tė hotelit Riviera Resort.

“Ato ende nuk e kanė nėnshkruar kontratėn paramartesore, mirėpo ato janė duke i sqaruar detajet pėrfundimtare dhe sigurimin”, ka thėnė njė burim pėr gazetėn New York Post.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ellen DeGeneres martohet nė tetor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martohet Nazi i "Arurores"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: