Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Will Smith harron pasaportėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Will Smith harron pasaportėn Empty
MesazhTitulli: Re: Will Smith harron pasaportėn   Will Smith harron pasaportėn EmptySat Jun 28, 2008 1:41 pm

Will Smith harron pasaportėn F.0628012638483_m

]Will Smith harron pasaportėn
Will Smith pėr pak sa nuk mungoi nė premierėn e filmit tė tij mė tė ri nė Londėr, "Hancock", pasi e kishte harruar pasaportėn e tij gjatė rrugės pėr nė aeroport.
Bashkė-aktorja e tij, Charlize Theron, ka treguar se aktori ishte tėrbuar duke e kėrkuar pasaportėn e tij derisa kuptoi se kishte harruar ta merrte.

“... Pastaj kemi marrė njė aeroplan privat dhe kemi shkuar nė Londėr nė katėr tė mėngjesit... Ai ndjehej shumė keq pėr kėtė gjė”, ka thėnė Theron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Will Smith harron pasaportėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mr. & Mrs. Smith (2005)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: