Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Vajzat e Denise Richards nė terapi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Vajzat e Denise Richards nė terapi Empty
MesazhTitulli: Re: Vajzat e Denise Richards nė terapi   Vajzat e Denise Richards nė terapi EmptyFri Jun 27, 2008 12:42 pm

Vajzat e Denise Richards nė terapi


Denise Richards ka njoftuar se vajzat e saja, Sam, katėrvjeēare dhe Lola, trevjeēare, janė nė terapi.
Aktorja e filmit, “Wild Things”, e cila ka dy vajza me ish-burrin e saj, Charlie Sheen, ka njoftuar se vajzat e saj kanė kėrkuar ndihmė profesionale me qėllim qė ta pėrballojnė ndarjen e prindėrve tė tyre.

“Vajzat e mia janė nė terapi. Ėshtė shumė pikėllues fakti qė duhet tė jenė aty, mirėpo nė njė mėnyrė do ta kenė mė tė lehtė tė pėrballen me ndjenjat e tyre”, ka thėnė Richards pėr revistėn javore, “In Touch”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Vajzat e Denise Richards nė terapi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: