Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 "Vidhen" fotografitė e BMW 7!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

"Vidhen" fotografitė e BMW 7! Empty
MesazhTitulli: "Vidhen" fotografitė e BMW 7!   "Vidhen" fotografitė e BMW 7! EmptyFri Jul 04, 2008 2:50 pm

"Vidhen" fotografitė e BMW 7! F.0704032154235_m

Duket se ka njė informues nė kompaninė bavareze. Nuk ėshtė hera e parė qė fotografitė zyrtare tė ndonjė modeli tė paraqiten para kohe.

"Vidhen" fotografitė e BMW 7! Bmw3

Edhe pse seria 7 e BMW duhej ta pėrjetonte premierėn nė fillim tė vitit tė ardhshėm, tanimė janė zbuluar fotografitė e modelit tė ri.

"Vidhen" fotografitė e BMW 7! Bmw2

Pritej qė ky model tė jetė mė futuristik, mirėpo duket qė bavarezėt luajnė me letra tė sigurta. BMW 7 ėshtė elegante, mirėpo para sė gjithash, konservative dhe pa asnjė “pikė” sporti nė tė.

"Vidhen" fotografitė e BMW 7! Bmw1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Vidhen" fotografitė e BMW 7!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: