Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si do tė jetė Opel Astra e re?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Si do tė jetė Opel Astra e re? Empty
MesazhTitulli: Si do tė jetė Opel Astra e re?   Si do tė jetė Opel Astra e re? EmptyFri Jul 04, 2008 2:46 pm

Si do tė jetė Opel Astra e re? F_opealstra1m_d7f6ba4
Siē transmetojnė mediat britanike tė cilat merren me automobilizėm, Astra e re do tė avancohet dukshėm, si nga pamja vizuale ashtu edhe ajo teknike, pėr dallim nga modeli aktual i saj. Sikur edhe paraardhėsja e saj, ajo do tė paraqitet me pesė dyer dhe si model sportiv me tri dyer, qė do tė dallojnė dukshėm.
Sa i pėrket brendisė, do tė kemi tė bėjmė me materiale mė kualitative dhe me pėrpunim mė tė mirė tė tyre. Duket se motorėt do tė pasurohet me pėrzgjedhje tė motorėve me naftė dhe benzinė nga tė cilėt mė i fuqishmi do tė jetė dylitėrshi katėrcilindėrsh prej 250 KF nė modelin OPC, qė do tė duhej tė ketė bosht integral nė tė katėr rrotat.

Astra e re do tė ndajė platformėn me Saab-in e ri 9-1, e britanikėt besojnė se do tė mund tė avancohej pjesa e prapme, qė pėrfundimisht tė mund tė pėrballet me tiparet e modelit Focus tė Ford-it, i cili udhėheqė nė kėtė klasė tė automjeteve.

Astra e re do tė duhej tė dalė nė shitje gjatė mesit tė vitit tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do tė jetė Opel Astra e re?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: