Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV? Empty
MesazhTitulli: BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV?   BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV? EmptyThu Jun 26, 2008 6:19 pm

BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV? Bmw2rp3


X3, X5, X6… lista e automjeteve sportive (SUV) tė BMW-sė po zgjatet nga viti nė vitit, e tani nga burime tė afėrta me prodhuesin bavarez kanė rrjedhė edhe paralajmėrimet pėr automjetin e ri edhe mė luksoz - X7.
X7 pėr BMW-nė gjoja nuk ėshtė njė ide e cila ka dalė rishtazi. Prodhuesi bavarez kėtė automjet ka menduar ta paraqes shumė kohė para crossover/SUV X6 nė mėnyrė qė nė tregun amerikan tė konkurrojė me modelet si Range Rover dhe Mercedes GL, mirėpo atėherė ēmimet e derivateve tė naftės ishin ngritur shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
BMW dėshiron tė prodhojė edhe njė SUV?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: