Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė Empty
MesazhTitulli: Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė   Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė EmptyWed Jul 02, 2008 11:50 am

Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė F.0702014112397_m

Shkencėtarėt qė njė kohė tė gjatė tėrheqin vėmendjen se muzika me zė shumė tė lartė dėmton dėgjimin, posaēėrisht kur fėmijėt janė nė pyetje. Mirėpo, ėshtė vėshtirė tė kontrollosh zėrin e madh me tė cilin fėmijėt e dėgjojnė atė.
Njė prej zgjidhjeve janė dėgjueset Ultimate Ears Loud Enough. Vijnė nė tri ngjyra, prej tė cilave sė paku njėra sigurisht do t’i pėlqej fėmijės tuaj.

Tė gjitha dėgjueset kanė mbėshtjellės, qė do t’i mbrojė ato nga dėmtimi, derisa pjesėt e silikonit pėr vesh vijnė nė disa variante tė vogla, qė ėshtė pikėrisht ajo qė duhet pėr veshėt e fėmijėve.

Pos kėsaj, kėto dėgjuese kufizojnė zėrin e muzikės i cili del prej tyre. Madje edhe nė zėrin mė tė madh, muzika do tė jetė nėn nivelin e lejuar.

Ēmimi prej 40 dollarėsh nuk ėshtė asgjė kur bėhet fjalė pėr dėgjimin dhe shėndetin e fėmijės tuaj.

www.ultimateears.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Dėgjuese tė dizajnuara veēanėrisht pėr fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: