Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si ti gjeni misionet e lojerave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Si ti gjeni misionet e lojerave Empty
MesazhTitulli: Si ti gjeni misionet e lojerave   Si ti gjeni misionet e lojerave EmptySat Oct 04, 2008 6:40 pm

Ja ketu e keni nje lloj tregimi se si ti gjeni misionet e ndonje loje si psh: GTA San Andreas, Hitma, Mario e tgjitha lojet e tjera qe kan te bejm me misone, apo world.
Poashtu mund te kerkoni edhe per secretet e lojrave te tjera.

Si Ta Gjeni Misionin?

Shkojme ne www.youtube.com dhe Psh e kini misionin e par me kry ne GTA San Andreas edhe e shkruni ne youtube GTA San Andreas mison 1 Dhe te tregon gjithqka rreth saj menyren me te leht se si duhet te kryhet, sekretet e lojes e tjer.

Ose Psh: Loja Hitman shkoni ne youtube edhe e shkruni Hitman mision 1, apo per ndonje secret te lojrave si psh. Mario Forever, vetem shkojm Secrets Mario Forever World 2 dhe keshtu me radh te lojrave te tjera.

Eshte shum interesant pasi Youtuben jemi mesuar ta shohmi me lloje te tjera dhe nuk e kemi menduar per lojra. Ndoshta dikush edhe vetem e ka dit, mirepo un vetem sa e zbulova dhe ju tregova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si ti gjeni misionet e lojerave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telefoni juaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: