Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Registration date : 07/08/2008

Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!   Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! EmptyThu Aug 28, 2008 4:39 pm

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 her edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret,kur skisha net ne shpi e sme ipte baba pare per n`net caffe Razz edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: