Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Gili-Osa Budall

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Gili-Osa Budall Empty
MesazhTitulli: Re: Gili-Osa Budall   Gili-Osa Budall EmptySat Jul 05, 2008 4:42 pm

Gili-Osa Budall
Gili-Osa Budall F_gili002actom_a5e4db7
2X Qysh e lype e ke gjet
Dashurin e zgjodhe vet
Vet je ra vet je vra
Buudaallaaa.

E le e le e le dashurin time t`vertet
me nje tjeter nga un je larguar
qele qele qele zemren veq nje her ne jet
dhe prano se shum ke gabuar
ajo ajo po te provokon krejt e din
ajo ajo me tjerat flerton krejt e din
ajo ajo po te nervozon krejt e din
e ajo ajo o sa mire ta bon.

2X Ti je budall budall budaaall
me mua je tall e un te kom dasht vertet
o sa budall budall budaaalll
ajo po te ban prrall prall neper qytet.

2X Qysh e lype e ke gjet
Dashurin e zgjodhe vet
Vet je ra vet je vra
Buudaallaaa.

E le e le e le dashurin time t`vertet
me nje tjeter nga un je larguar
mshele mshele mshele tani kete kaptin ne jete
se per mua ti ke perfunduar
ajo ajo po te provokon krejt e din
ajo ajo me tjerat flerton krejt e din
ajo ajo po te nervozon krejt e din
e ajo ajo o sa mire ta bon.

2X Ti je budall budall budaaall
me mua je tall e un te kom dasht vertet
o sa budall budall budaaalll
ajo po te ban prrall prall neper qytet.

Ti je budall budall budaaall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gili-Osa Budall
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: Tekste Shqip-
Kėrce tek: