Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak Empty
MesazhTitulli: Re: Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak   Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak EmptySat Jul 05, 2008 4:41 pm

|Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak
Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak F_ermalfejzulm_fe81014

Zemra smund tė ndalet kaq thjesht vetėm prit...
Ditėt me djell dhe lutjet e miaa..
Qohu sėrisht tė tkem...mbaj dorėn tėnde akull
Klithm ti jo mos qit
Zoti mė sheh jan lotėt e mia,
Shpėto njė drit shpėto njė jetė.

Ti prit edhe pak zgjohu ngadal hapi syt e zi
pėr mua...
pėr mua
Prit edhe pak zgjohu ngadal
Dėgjo veq njė fjal...
TE DUA...
TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ermal Fejzullahu-Ti prit edhe Pak
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe une Ktu.!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: Tekste Shqip-
Kėrce tek: