Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Eral Fejzullahu-Un e di

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Eral Fejzullahu-Un e di Empty
MesazhTitulli: Re: Eral Fejzullahu-Un e di   Eral Fejzullahu-Un e di EmptySat Jul 05, 2008 4:39 pm

Eral Fejzullahu-Un e di
Eral Fejzullahu-Un e di F_ermalfejzulm_fe81014
Zemėr si i duron njerėzin
Ti e di shum mir askush s'bėn pėr ty
Je larg dhe nuk po tė ndjej
nuk ėshtė von ti pėr mua vlen

Ohh unė e di do t'kthehesh pėrsėri
Tė dua si ashkush tjetėr gjithmon ka met prit
Ohh unė e di do jemi ne tė dy...
Do t'dhuroj dhe 100 vjet
Ohh mjafton tė me vish

Neser ti do tjesh mė mir
Te kuptoj e di e ke tė veshir
Nuk di ti akoma a ndjen
Me degjo dua te te kem

Ohh unė e di do t'kthehesh pėrsėri
Tė dua si ashkush tjetėr gjithmon ka met prit
Ohh unė e di do jemi ne tė dy...
Do t'dhuroj dhe 100 vjet
Ohh mjafton tė me vish(2x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eral Fejzullahu-Un e di
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: Tekste Shqip-
Kėrce tek: