Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Korab jetishi-Kamariere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Korab jetishi-Kamariere Empty
MesazhTitulli: Re: Korab jetishi-Kamariere   Korab jetishi-Kamariere EmptySat Jul 05, 2008 4:28 pm

Korab jetishi-Kamariere
Korab jetishi-Kamariere F_korabjetishm_83d3ddc
Vera sikur vera,lule me shume therra
Djalin e prit fantazi te reja i bezdite
Kush ja terroj djellin plag te kesaj vere
Vasha ma e bukur O nje kamariere
Veq nje koktej,a quhesh egzotika
Gota nga dora jote me dashuri u pika

Reff:
Ja ngjiti djalit,rrudh e fustanit
Kaloj ksaj dere dje ede par dje
Ia ngjiti djalit ngjyr e fustanit
Hit i ksaj vere nje kamariere


Vera sikur vera si dhe hera tjera
Djalin e prit dashuriqka t reja pergadite
Kush ja mori ment arome manafere
Vasha me sy si deti nje kamariere
Veq nje koktej,a quhesh egzotika
Gota nga dora jote me dashuri u pika

Reff:
Ja ngjiti djalit,rrudh e fustanit
Kaloj ksaj dere dje ede par dje
Ia ngjiti djalit ngjyr e fustanit
Hit i ksaj vere nje kamariere


Veq nje koktej,a quhesh egzotika
Gota nga dora jote me dashuri u pika

Reff:
Ja ngjiti djalit,rrudh e fustanit
Kaloj ksaj dere dje ede par dje
Ia ngjiti djalit ngjyr e fustanit
Hit i ksaj vere nje kamariere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Korab jetishi-Kamariere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Korab Jetishi=Kamariere
» Korab Jetishi-Xhepi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: Tekste Shqip-
Kėrce tek: