Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa Empty
MesazhTitulli: Re: Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa   Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa EmptySat Jul 05, 2008 4:14 pm

Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa
Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa F_nrgband4m_efe9d0f
NRG:
Hej pllumb me m'fal, a bon me t'than nji fjale
Llokum me arre, me mu a ishe dale
Orinda:
Je tip banal, aspak sentimental,
Nuk je total, per shijen tem me m'fal
NRG:
ndaq shaj ndash piskat, se kjo pune e pat,
S'kom me te lan rahat.
Orinda:
Hajt tasht mos e zgat, kot afrohesh ngat,
Nuk te jap afat.

Refreni
NRG:
Nuk ke shpresa, se qe besa,
Kom me te ndjek une dite e nate
As fejesa, as martesa
S'kan me m'ndal pasha kryt tand
Orinda:
Nuk ke shanca, per romanca
Dhe se une nuk e ha dot,
Arroganca, performanca
Leri pas se e ke kot.

NRG:
Qka jam tu hek, per ty po du me dek,
E mu ka tek, a bon niher me te prek?
Orinda:
Te lutem ndal, ke sulm emocional,
Freno ngadal, tjetrin e dua m'fal.
NRG:
Ndash shaj ndash piskat, se kjo pune e pat,
S'kom me te lan rahat
Orinda:
Hajt tasht mos e zgat, kot afrohesh ngat,
Nuk te jap afat.

Refreni
NRG:
Nuk ke shpresa, se qe besa,
Kom me te ndjek une dite e nate
As fejesa, as martesa
S'kan me m'ndal pasha kryt tand.
Orinda:
Nuk ke shanca, per romanca,
dhe se une nuk e ha dot,
arroganca, performanca
Leri pas se e ke kot.

As fejesa uuh as martesa uuh...

Refreni
NRG:
Nuk ke shpresa, se qe besa,
Kom me te ndjek une dite e nate
As fejesa, as martesa
S'kan me m'ndal pasha kryt tand.
Orinda:
Nuk ke shanca, per romanca
Dhe se une nuk e ha dot,
Arroganca, performanca
Leri pas se e ke kot.


Edituar pėr herė tė fundit nga Mr.VisaAri nė Sat Jul 05, 2008 4:23 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nrg Band FEat Orinda-As fejesa As Martesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2Ton FEat Gonche-Ama
» Bertan Asllani Feat Big MAMA-Po Jo
» Skils Feat ViaGra-PimPex
» Timbaland Feat One republic-Apologize

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: Tekste Shqip-
Kėrce tek: