Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Rregulli pėr postimin e Filmave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Rregulli pėr postimin e Filmave Empty
MesazhTitulli: Rregulli pėr postimin e Filmave   Rregulli pėr postimin e Filmave EmptyFri Jun 27, 2008 3:14 am

1. Nje Fotografi nga Filmi apo Screenshot
2. Ndonje informatė rretj Filmit
3. Ne titullin e filmit te shenohet se i cilit vit eshte filmi dhe kualiteti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregulli pėr postimin e Filmave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rregulli per te prezantuar WebFaqen

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Filma / Movies-
Kėrce tek: