Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL Empty
MesazhTitulli: LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL   LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL EmptyFri Jul 04, 2008 5:44 pm

LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL 97795353wp5


LingvoSoft Talking Dictionary 2008 for Windows
English<->Albanian
Version 4.1.29


Ky Fjalor perkthen prej Gjuhes Angleze ne Shqip, dhe prej Gjuhes Shqip ne Gjuhe Angleze. Programi eshte Full version 2008. Qe nje screenshot:

LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL 45133536wy1

LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL Download-icon


Rar Password:
Kodi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LingvoSoft Eng-Alb 2008 FULL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PC Games RIP (FULL)
» Free Full Games
» Nero 8.3.2.1 Ultra Edition Full
» WinRAR V.3.7.1 FULL Corporate Edition
» CyberLink PowerDVD 8.0.1830.0 Multilingual - Full

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Programe Tė Ndryshme-
Kėrce tek: