Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Rregullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Rregullat e Forumit EmptyTue Jun 24, 2008 4:18 pm

Rregullat e Forumit


JO ofendime apo sharje personale ndaj anėtarėve tė Forumit

* Ndalohen rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt ndonjė antari tė forumit. Shkelja e kėsaj pike do sjellė si pasojė paralajmėrimin pėr heqje e sė drejtės sė postimit nė Forum ose nė pėrjashtim definitiv nga Forumi.

JO postimeve pornografike

* Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim pėr heqjen e sė drejtės sė postimit nė forum.

Duhet tė respektoni mendimin ndryshe!

* Nėse e keni tė vėshtirė tė pranoni mendimin ndryshe dhe mundoheni tė impononi mendimet tuaja me forcė, sinqerisht, ju jeni nė vendin e gabuar.

Temat e njėjta (me tė njėjtėn tematikė) - BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN

* Postimet duhet ti pėrkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.

Pėrmbajtja e Temave

* Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJĖ pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDĖR rregullores sė Forumit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Rregullat e Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: