Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 ROVENA triumfon nė “Polifest 2008”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 32
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

ROVENA triumfon nė “Polifest 2008” Empty
MesazhTitulli: Re: ROVENA triumfon nė “Polifest 2008”   ROVENA triumfon nė “Polifest 2008” EmptyWed Jul 02, 2008 12:26 pm

ROVENA triumfon nė “Polifest 2008”
ROVENA triumfon nė “Polifest 2008” Rovena_lajme2Kėngėtarja Rovena Stefa ka fituar vendin e tretė nė edicionin e radhės sė “Polifest”, festivali muzikor qė zhvillohet nė Kosovė, nga kompozitori i njohur Naim Krasniqi.Ajo ka fituar vendin e tretė me njė baladė tė bukur dashurie, duke konfirmuar edhe njė herė se sėrish mbetet nė listėn e artistėve mė tė pėlqyera tė votuara nga publiku. Ndėrkohė qė pėr kėtė sezon Stefa pritet tė rikthehet nė tregun muzikor me njė kėngė dhe vidoeklip tė ri, qė do tė realizohen nė Maqedoni dhe pritet qė ta rikthejnė atė sėrish nė ekran, por kėtė herė me njė imazh krejt ndryshe.
Ndėrkohė flitet qė njė tjetėr projekt i Rovenės do tė jetė edhe njė bashkėpunim me Shpat Kasapin, njė kėngė e cila nuk ėshtė realizuar ende, por bėn pjesė nė planet e tyre tė afėrta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
ROVENA triumfon nė “Polifest 2008”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» They Eye (2008)
» Ray J-All I Feel (2008)
» Style XP 2008
» Bus Simulator 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: